Een EPC is een rapport dat de energiezuinigheid van je woning weergeeft. Op dit certificaat kan je een EPC-kengetal aflezen: dit getal drukt uit hoeveel energie een woning verbruikt per vierkante meter per jaar. Hoe lager je EPC-kengetal, hoe beter de energiescore van je woning is.
Meer info.476 kWh/m2
Voorkooprecht
Nee
Bouwvergunning verkregen
Ja
Dagvaarding en herstelvordering
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Verkavelingsvergunning
Nee
Juridische beslissing
Nog niet aangevraagd
Bestemming
Woongebied
Afgebakend overstromingsgebied
Nee
Risicozone voor overstromingen
Nee
Overstromingsgevoelig
niet ingesteld
Afgebakende oeverzone
Nee
G-score
Klasse A
P-score
Klasse A
Verwarming
CV op gas
Orientatie Achtergevel
Noordoost
Type dak
Plat dak
Dakbedekking
Roofing
Aansluiting aardgas
Ja
Aansluiting waterleiding
Ja
Keuken
Volledig ingebouwd
Beglazing
Dubbel
Raamkozijn
alu
Comfort binnen
Dubbele beglazing
Erfgoed
Nee
2
1
150 m2
Olivier Pirenne
Meer informatie of
een bezoek ter plaatse aanvragen?
2
1
150 m2
Olivier Pirenne
Meer informatie of
een bezoek ter plaatse aanvragen?
Op een centrale locatie te Mortsel, vinden we deze lichtrijke gezinswoning met leuke tuin! Naast het openbaar vervoer dat met tram, trein en bus in overvloed aanwezig is, zijn ook verschillende winkels, scholen en sportfaciliteiten in de directe omgeving te vinden! Verder kan u ten volle genieten van het mooie Fort IV en het zwembad welke eveneens op wandelafstand zijn gelegen.
Aangenaam binnenkomen doen we via de ruime inkomhal met gastentoilet. Aansluitend vinden we de lichtrijke woonkamer op parketvloer met in het verlengde de volledig uitgeruste keuken! Zowel de keuken als de woonkamer geven een directe toegang tot de aangename veranda waar het schuifraam toegang geeft tot het prachtig gerenoveerde terras waar het heerlijk vertoeven is! De leuke tuin ligt in het verlengde van het terras en beschikt over een zeer handige achteruitgang! Op de 1e verdieping beschikt de woning over 2 slaapkamers, een derde kamer welke in gebruik is als dressing en ook een badkamer met inloopdouche, dubbel lavabomeubel met spiegelkast en toilet. Tenslotte beschikt de woning op de ondergrondse verdieping nog over een zeer ruime kelder!
Algemeen: gesloten bebouwing, dubbele beglazing, verwarming op gas (HR+ ketel 2012 ), voorgevel gezandstraald (2022), achtergevel geïsoleerd en afgewerkt met crépi (2020), terras gerenoveerd (2020), tuin met achteringang, EK conform tot 2042!
EPC: 476 kWh/m² G-score A, P-score A Deze woning valt onder de renovatie verplichting
EPC
476 kWh/m2
Verwarming
CV op gas
Orientatie Achtergevel
Noordoost
Type dak
Plat dak
Dakbedekking
Roofing
Aansluiting aardgas
Ja
Aansluiting waterleiding
Ja
Keuken
Volledig ingebouwd
Beglazing
Dubbel
Raamkozijn
alu
Comfort binnen
Dubbele beglazing
Vindt u niet wat u zoekt? Laat ons weten wat je zoekt en wij zoeken voor u!
Zoek