Ontdek dit "semi-casco" appartement gelegen in Edegem dat je volledig naar smaak verder kunt afwerken! Het appartement werd deels al gerenoveerd; elektriciteit vernieuwd, nieuwe condensatieketel, nieuwe badkamer en wc. Enkel de vloeren en de keuken dien je nog zelf te voorzien.
Het appartement is gelegen in een verzorgd gebouw dat goed onderhouden wordt.
Indeling:
We komen binnen in de inkomhal met aparte bergkast en parlofoon. Hier bevindt zich ook het nieuwe toilet op nieuwe tegelvloer.
Via de dubbele deuren kom je in de gezellige woonkamer (30m²) en de thans casco keuken (7m²) op terrazzo tegelvloer.
Aansluitend aan de keuken is nog een kleine berging met nieuwe condensatieketel op gas en een extra zekeringkast.
Er zijn twee volwaardige slaapkamers (12,5m² en 11,5m²) en een vernieuwde badkamer met lavabomeubel, inloopdouche en aansluiting voor wasmachine + droogkast.
Het appartement heeft overal nieuwe ramen en rolluiken; in de woonkamer elektrisch, de overige zijn handmatig te bedienen.
Om het plaatje af te maken bestaat er de mogelijkheid om een garagebox voor €26.000 bij aan te kopen.
Maandelijkse kosten: 110 (water, syndicus, blokpolis, elektriciteit gemene delen) en 50 euro reservefonds.
Graag som ik nog even de troeven op:
- Energiezuinig: EPC 110 kWh/m² = B
- Elektriciteit conform tot 30/11/2043
- Asbestveilig
- Terras aan voorzijde
- Nieuwe ramen en rolluiken
G-score A / P-score A
Bezoek plannen?
Bel ons op 03 449 42 41 of mail naar hallo@habicom.be.